BASENJIEN VOITTAJAGALLERIA 1999-2017
BASENJI WINNERS' GALLERY 1999-2017
Kasvattajaluokat ja jälkeläisluokat - Breeders classes and progeny classes


KASVATTAJALUOKAT - BREEDER CLASSES


kennel Ajibu, om. Marjukka Anttila

Tulokset 2018 / Results 2018

19.05.2018 Helsinki FI, John R. Walsh IE ROP
BOB
16.-17.06.2018 Nurmijärvi FI, Marianne Klinkowski USA BIS
BIS
14.07.2018 Helsinki FI, Marie Gadolin SE ROP, BIS2
BOB, BIS2

Tulokset 2017 / Results 2017

21.05.2017 Helsinki FI, Karl-Erik Johansson SE ROP
BOB
10.06.2017 Lahti FI, Anneli Pukkila FI BIS
BIS
15.07.2017 Helsinki FI, Alberto Lamperti IT ROP
BOB
28.07.2017 Helsinki FI, Liz Cartledge GB ROP
BOB
26.08.2017 Tervakoski FI, Marie Gadolin SE ROP
BOB

Tulokset 2016 / Results 2016

02.07.2016 Hyvinkää FI, Per Lundström SE ROP
BOB
08.07.2016 Pärnu EE, Unto Timonen FI ROP
BOB
10.07.2016 Pärnu EE, Beata Petkevica LV ROP
BOB

Tulokset 2015 / Results 2015

18.07.2015 Helsinki FI, Christian Jouanchicot FR ROP, BIS2
BOB, BIS2
05.10. 2015 Hämeenlinna/Tuulos FI, Kirsi Honkanen FI ROP
BOB

Tulokset 2013 / Results 2013

21.04.2013 Laitila FI, Paavo Mattila FI ROP, BIS2
BOB, BIS2
05.10. 2013 Hämeenlinna/Tuulos FI, Kirsi Honkanen FI ROP
BOB

Tulokset 2011 / Results 2011

06.03.2011 Eura FI, Paavo Mattila FI ROP, BIS1
BOB, BIS1
11.-12.06.2011 Nurmijärvi FI, Val Allen GB BIS1
BIS1

Tulokset 2010 / Results 2010

23.10.2010 Seinäjoki FI, Primoz Peer SI ROP
BOB
01.05.2010 Hollola FI, Leila Kärkäs FI ROP
BOB
14.11.2010 Jyväskylä FI, Göran Bodegård SE ROP, BIS2
BOB, BIS2

Tulokset 2009 / Results 2009

24.10.2009 Seinäjoki FI, Magnus Hagstedt SE ROP
BOB

Tulokset 2008 / Results 2008

03.02.2008 Keuruu FI, Tanya Ahlman-Stockmari FI ROP
BOB

Takaisin / Back


kennel Bulldobas, om Tiina Taavitsainen

Tulokset 2016 / Results 2016

11.-12.06.2016 Kärkölä FI, Jarmo Vuorinen FI BIS
BIS

Tulokset 2015 / Results 2015

28.06.2015 Valkeala FI, Marja Talvitie FI BIS
BIS

Tulokset 2011 / Results 2011

22.04.2011 Lahti FI, Carmen Haller CA ROP, BIS4
BOB, BIS4
19.11.2011 Jyväskylä FI, Brenda Branbury GB ROP
BOB
20.11.2011 Jyväskylä FI, Tino Pehar HR ROP
BOB

Tulokset 2010 / Results 2010

08.08.2010 Kuopio FI, Manuel Loureiro Borges PT ROP
BOB
07.08.2010 Kuopio FI, Tom Johnson GB ROP
BOB
20.03.2010 Tampere FI, Boris Spoljaric HR ROP
BOB

Tulokset 2009 / Results 2009

12.12.2009 Helsinki FI, Hassi Assenmacher DE ROP
BOB
22.11.2009 Jyväskylä FI, Simon Parsons GB ROP, BIS1
BOB, BIS1
05.09.2009 Vantaa FI, Primoz Peer SL ROP
BOB
15.-16.08.2009 Mustiala FI, Arne Foss NO ROP, BIS1
BOB, BIS1
06.06.2009 Tallinna EE, Chie Ejima JP ROP
BOB
16.05.2009 Varkaus FI, Tino Pehar HR ROP
BOB
26.04.2009 Lahti FI, Walter Schicker GE ROP
BOB
11.04.2009 Lappeenranta FI, Gunnel Holm FI ROP
BOB
14.03.2009 Tampere FI, Elisabet Janzon SE ROP
BOB
10.01.2009 Kajaani FI, Anneli Sutela FI ROP
BOB

Tulokset 2008 / Results 2008

23.11.2008 Jyväskylä FI, Paavo Mattila FI ROP, BIS2
BOB, BIS2
25.10.2008 Seinäjoki FI, Jarmo Vuorinen FI ROP
BOB

Tulokset 2004 / Results 2004

05.09.2004 Helsinki FI, Rita Van Mechelen-Reyniers B ROP
BOB

Tulokset 2003 / Results 2003

04.01.2003 Kajaani FI, Paula Heikkinen-Lehkonen FI ROP
BOB

Tulokset 2002 / Results 2002

11.08.2002 Turku FI, Alan Hunt AUS ROP, BIS2
BOB, BIS2
30.06.2002 Forssa FI, Paula Heikkinen-Lehkonen FI ROP
BOB
04.05.2002 Kuopio FI, Marianne Baden DK ROP, BIS3
BOB, BIS3
04.05.2002 Tampere FI , Ove Germundsson S ROP, BIS3
BOB, BIS3
27.01.2002 Turku FI, Garry Dryburgh AUS ROP
BOB

Tulokset 2001 / Results 2001

11.08.2001 Turku FI, Ulla Eriksson S ROP
BOB

Tulokset 2000 / Results 2000

08.01.2000 Kajaani FI, Agnes Ganami-Kertes ISR ROP
BOB

Tulokset 1999 / Results 1999

29.08.1999 Helsinki FI, Michael Quinney GB ROP
BOB

Takaisin / Back


kennel Dakarai, om. Sanna-Maija Helevä

Tulokset 2010 / Results 2010

12.12.2010 Helsinki FI, Eleanor Bothwell, GB ROP
BOB

Tulokset 2009 / Results 2009

28.11.2009 Turku FI, Noreen Harri, AU ROP
BOB

Tulokset 2007 / Results 2007

19.05.2007 Rauma FI, Markku Mähönen FI ROP
BOB

Takaisin / Back

 


kennel Furahan, om Helena Myyryläinen

Tulokset 2006 / Results 2006

17.06.2006 Tuusula FI (Finnish Basenji Specialty), Catherine Wright GB BIS

Tulokset 2005 / Results 2005

15.05.2005 Tallinna EE, Saija Juutilainen FI ROP
BOB

Tulokset 2004 / Results 2004

02.10.2004 Oulu FI, Kari Järvinen FI ROP, BIS3
BOB, BIS3
29.08.2004 Heinola FI, László Erdös HUN ROP
BOB
10.07.2004 Mikkeli FI, Annamaria Tarjan HUN ROP
BOB

Tulokset 2003 / Results 2003

26.04.2003 Lahti FI, Allan Pepper CAN ROP
BOB

Tulokset 2000 / Results 2000

09.-10.09.2000 Vihti FI, Miklos Farkashazi HUN ROP, BIS3
BOB, BIS3

Tulokset 1999 / Results 1999

31.10.1999 Helsinki FI, Norman Ziman GB ROP
BOB
30.05.1999 Rauma FI, Matti Tuominen FI ROP
BOB
22.-23.05.1999 Joensuu FI, Moa Persson SWE ROP
BOB
13.05.1999 Orimattila FI, Rainer Vuorinen FI ROP, BIS2
BOB ,BIS2

Takaisin / Back


kennel Goldraisin, om. Tove Wegelius

Tulokset 1999 / Results 1999

12.06.1999 Majvik FI (Finnish Basenji Specialty), Irene Terry GB BIS

Takaisin / Back

 


kennel Hanishan, om. Hanni Joronen

Tulokset 2017 / Results 2017

09.12.2017 Helsinki FI, David Allen ES ROP
BOB

Tulokset 2015 / Results 2015

27.06.2015 Kouvola FI, Kalvo Kriisk EE ROP, BIS4
BOB, BIS4

Tulokset 2014 / Results 2014

19.07.2014 Helsinki FI, Barbara Brooker UK ROP
BOB
16.08.2014 Valkeakoski FI, Augustin Ionescu RO ROP
BOB

Tulokset 2011 / Results 2011

18.09.2011 Tampere FI, Stephen Wheeler SE ROP, BIS1
BOB, BIS1

Tulokset 2010 / Results 2010

05.-06.06.2010 Nurmijärvi FI (Finnish Basenji Specialty), Säde Hohteri FI BIS
18.09.2010 Lahti FI, Fernando Madeira Rodrigues PT ROP
BOB

Tulokset 2007 / Results 2007

16.09.2007 Hyvinkää FI, Rita Kadike-Skadina LV ROP, BIS1
BOB, BIS1

Tulokset 2006 / Results 2006

23.07.2006 Pöytyä FI, Raisa Savander FI ROP, BIS1
BOB, BIS1

Takaisin / Back


kennel Hi-Lite, om. Hanna-Leena ja Janne Kyttä

Tulokset 2018 / Results 2018

20.05.2018 Hamina FI, Reino Korpela FI ROP
BOB

Tulokset 2016 / Results 2016

11.12.2016 Helsinki FI, Maire Tönurist EE ROP
BOB

Tulokset 2015 / Results 2015

21.03.2015 Lahti FI, Arne Foss NO ROP
BOB

Tulokset 2014 / Results 2014

26.07.2014 Helsinki FI, Hana Petrusova CZ ROP
BOB
01.08.2014 Kuopio FI, Heidi Kirschbichler AT ROP
BOB
02.08.2014 Kuopio FI, Monique Van Bremt BE ROP
BOB
03.08.2014 Kuopio FI, Marianne Baden DK ROP
BOB
26.10.2014 Seinäjoki FI, Geir Nordahl Pedersen NL ROP
BOB
09.11.2014 Jyväskylä FI, Hans Lehtinen FI ROP
BOB

Tulokset 2013 / Results 2013

16.11.2013 Jyväskylä FI, Viva Maria Soleckyj-Szpunar PL ROP
BOB
26.10.2013 Lahti FI, Tatjana Urek SI ROP
BOB
31.08.2013 Mäntyharju FI, Maija Mäkinen FI ROP
BOB
17.08.2013 Kouvola FI, Astrid Lundava EE ROP
BOB
04.08.2013 Iisalmi FI, Elina Haapaniemi FI ROP, BIS1
BOB, BIS1
15.-16.06.2013 Karjalohja FI, Leila Kärkäs FI BIS
BIS
25.05.2013 Kuopio FI, Theo Leenen BE ROP, BIS3
BOB, BIS3
04.05.2013 Tampere FI, Ronald W James GB ROP
BOB
27.04.2013 Lahti FI, Barbara Ruth Smith SE ROP
BOB
13.04.2013 Tallinna EE, Jussi Liimatainen FI ROP
BOB

Tulokset 2012 / Results 2012

11.11.2012 Jyväskylä FI, Eddie Patterson IE ROP
BOB
08.12.2012 Helsinki FI, Christian Leneuf FR ROP
BOB
09.12.2012 Helsinki FI, Hans Lehtinen FI ROP
BOB

Takaisin / Back

 


kennel Kanjaras, om. Anne Ollgren

Tulokset 2014 / Results 2014

07.-08.06.2014 Karjalohja FI, Sally Wallis UK BIS
BIS

Tulokset 2012 / Results 2012

28.04.2012 Lahti FI, Anneli Pukkila FI ROP
BOB

Tulokset 2011 / Results 2011

07.05.2011 Tampere FI, Eva Greg ZA ROP, BIS3
BOB, BIS3
03.07.2011 Karjaa FI, Leila Kärkäs FI ROP, BIS4
BOB, BIS4
21.08.2011 Heinola FI, Jens Utke Ramsing DK ROP, BIS1
BOB, BIS1
27.08.2011 Tervakoski FI, Frank Kane GB ROP
BOB
03.12.2011 Helsinki FI, Säde Hohteri FI ROP
BOB

Tulokset 2010 / Results 2010

28.08.2010 Tervakoski FI, Gunnel Holm FI ROP
BOB
05.09.2010 Helsinki FI, A. Th. Stuifbergen-Hoetjes NL ROP
BOB
12.09.2010 Porvoo FI, Giuliano Biasiolo IT ROP
BOB
11.12.2010 Helsinki FI, Tuula Savolainen FI ROP
BOB

Tulokset 2009 / Results 2009

13.12.2009 Helsinki FI , Matti Tuominen FI ROP
BOB
23.08.2009 Heinola FI , Igor Selimovic HR ROP
BOB
13.-14.06.2009 Nurmijärvi FI (Finnish Basenji Specialty), Kay Eldred AU BIS

Tulokset 2008 / Results 2008

02.08.2008 Kuopio FI, Ove Gertmundsson SWE ROP
BOB
29.06.2008 Järvenpää FI, Leila Kärkäs FI ROP
BOB
28.06.2008 Järvenpää FI, Markku Mähönen FI ROP, BIS2
BOB, BIS2
26.04.2008 Lahti FI, Anita Whitmarsh SWE ROP, BIS1
BOB, BIS1
15.03.2008 Tampere FI, Orietta Zilli IT ROP
BOB

Tulokset 2007 / Results 2007

08.12.2007 Helsinki FI, Ben Reynolds-Frost GB ROP
BOB
27.10.2007 Lahti FI, Sharron Taylor AUS ROP, BIS2
BOB, BIS2
02.09.2007 Vantaa FI, Saija Juutilainen FI ROP
BOB
26.05.2007 Helsinki FI, Saija Juutilainen FI ROP, BIS3
BOB, BIS3

Tulokset 2006 / Results 2006

28.05.2006 Järvenpää FI, Zivile Povilaitiene LTU ROP
BOB
15.04.2006 Lappeenranta FI, Saija Juutilainen FI ROP, BIS3
BOB, BIS3

Tulokset 2005 / Results 2005

18.12.2005 Helsinki FI, Leila Kärkäs FI ROP, BIS1
BOB, BIS1
31.07.2005 Pori FI, David Wong AUS ROP
BOB
24.07.2005 Helsinki FI (Finnish Basenji Specialty), Sandra Bridges USA BIS
23.07.2005 Vantaa FI, Tuula Savolainen FI ROP, BIS3
BOB, BIS3
02.07.2005 Tuusula FI, Kurt Nilsson SWE ROP, BIS2
BOB, BIS2
24.04.2005 Lahti FI, Simon Parsons GB ROP, BIS4
BOB, BIS4
19.03.2005 Tampere FI, Pierre Derouet FRA ROP, BIS2
BOB, BIS2

Tulokset 2004 / Results 2004

20.11.2004 Jyväskylä FI, Nils-Arne Törnlöv SWE ROP
BOB

Takaisin / Back


kennel Mandeville, om. Leila Kärkäs

Tulokset 2001 / Results 2001

24.06.2001 Portoroz SLO, Rita van Mechellen-Reyniers B BIS3
16.06.2001 Klagenfurt ÖST, Libuse Ubrova CZ BIS1

Tulokset 2000 / Results 2000

22.-25.06.2000 Milano IT (World Winner Show), Enrico Adinolfi IT BIS3
17.06.2000 Portoroz SLO, Vibor Jezek CRO BIS1

Takaisin / Back


kennel Orange Pips om. Henna Kettunen

Tulokset 2016 / Results 2016

30.04.2016 Kouvola FI, Esa Ruotsalainen FI ROP, RYP3

Tulokset 2015 / Results 2015

07.02.2015 Virolahti FI, Maija Sylgren FI ROP
BOB
05.04.2015 Imatra FI, Unto Timonen FI ROP
BOB
13.06.2015 Iitti FI, Maija Sylgren FI ROP, RYP4
BOB, BIG4

Tulokset 2014 / Results 2014

01.05.2014 Lahti FI, Danielle Dryburgh AU ROP, BIS2
BOB, BIS2
29.03.2014 Kerimäki FI, Esa Ruotsalainen FI ROP
BOB
06.09.2014 Äänekoski FI, Säde Hohteri FI ROP
BOB

Tulokset 2013 / Results 2013

01.05.2013 Lahti/Hollola FI, Harry Tast FI ROP
BOB
25.08.2013 Luumäki FI, Markku Mähönen FI ROP, BIS2
BOB, BIG2

Tulokset 2012 / Results 2012

01.05.2012 Hollola FI, Maija Mäkinen FI ROP
BOB
26.08.2012 Luumäki FI, Harto Stockmari FI ROP, BIS1
BOB, BIS1

Takaisin / Back


kennel Pepparson's om. Virpi Säynevirta

Tulokset 2004 / Results 2004

07.11.2004 Hyvinkää FI, Esko Nummijärvi FI ROP, BIS2
BOB, BIS2

Takaisin / Back


kennel Perrada Unican om. Heidi Kortesalo

Tulokset 2017 / Results 2017

25.03.2017 Lahti FI, Ben Reynolds-Frost GB ROP
BOB

Tulokset 2006 / Results 2006

06.05.2006 Turenki FI, Anneli Sutela FI ROP, BIS1
BOB, BIS1

Tulokset 2004 / Results 2004

03.10.2004 Tampere FI, Rose-Mary Emery SE ROP, BIS3
BOB, BIS3

Takaisin / Back


kennel Rosone's om. Pirjo Rossi-Salmi

Tulokset 2014 / Results 2014

07.09.2014 Helsinki FI, Gyorgy Tesics HU ROP
BOB

Takaisin / Back


kennel Sternhimmels, om. Anneli Pukkila

Tulokset 2017 / Results 2017

08.12.2017 Helsinki FI, Rainer Vuorinen FI ROP
BOB

Tulokset 2016 / Results 2016

12.11.2016 Jyväskylä FI, Elina Haapaniemi FI ROP
BOB
13.11.2016 Jyväskylä FI, Harri Lehkonen FI ROP
BOB
10.12.2016 Helsinki FI, Perttu Ståhlberg FI ROP
BOB

Tulokset 2015 / Results 2015

05.12.2015 Helsinki FI, Esa Ruotsalainen FI ROP
BOB
06.12.2015 Helsinki FI, Jussi Liimatainen FI ROP
BOB

Tulokset 2014 / Results 2014

27.04.2014 Lahti FI, Matti Tuominen FI ROP
BOB
03.05.2014 Tampere FI, Rainer Vuorinen FI ROP
BOB
10.05.2014 Hamina FI, Sofie Lönn SE ROP, BIS3
BOB, BIS3
11.05.2014 Helsinki FI, Mark Cocozza GB ROP
BOB
09.08.2014 Helsinki FI MV-14, Johan Juslin FI ROP
BOB

Tulokset 2013 / Results 2013

12.05.2013 Helsinki FI, Jean Westren IE ROP
BOB
28.07.2013 Helsinki FI, Irene Terry GB ROP
BOB
08.09.2013 Vantaa FI, Leni Finne FI ROP
BOB
05.10. 2013 Hämeenlinna/Tuulos FI, Kirsi Honkanen FI ROP
BOB
13.12.2013 Helsinki FI, Outi Piisi-Putta FI ROP
BOB
14.12.2013 Helsinki FI, Jadranka Mijatovic HR ROP
BOB
15.12.2013 Helsinki FI, Magnus Hagstedt SE ROP
BOB

Tulokset 2012 / Results 2012

21.01.2012 Turku FI, Jocelyne Gagne CA ROP
BOB
12.05.2012 Hamina FI, Arne Foss NO ROP, BIS3
BOB, BIS3
13.05.2012 Tampere FI, Juha Putkonen FI ROP
BOB
09.-10.06.2012 Nurmijärvi FI, Christian Jouanchicot FR BIS
BIS
22.07.2012 Helsinki FI, Martin Sanders UK ROP, BIS4
BOB, BIS4
28.07.2012 Pori FI, Marjatta Pylvänäinen-Suorsa FI ROP
BOB
11.08.2012 Helsinki FI, Andras Polgar PL ROP
BOB
25.08.2012 Tervakoski FI, Maija Mäkinen FI ROP
BOB
02.09.2012 Helsinki FI, Anne MacDonald GB ROP, BIS3
BOB, BIS3
08.09.2012 Porvoo FI, Sylvie Desserne FR ROP
BOB
06.10.2012 Tuulos FI, Nadjia Timmermans-Kadenko NL ROP
BOB
20.10.2012 Turku FI, Margaret Martin IE ROP, BIS1
BOB, BIS1

Tulokset 2011 / Results 2011

22.01.2011 Turku FI, Tapio Eerola FI ROP
BOB
21.05.2011 Hamina FI, Robert Bümel AT ROP
BOB
19.06.2011 Kotka FI, Michael Leonard IE ROP, BIS2
BOB, BIS2
24.07.2011 Helsinki FI, Hans Almgren SE ROP
BOB
13.08.2011 Valkeakoski FI, Gert Christensen DK ROP, BIS4
BOB, BIS4
20.08.2011 Kouvola FI, Viva-Maria Soleckyj Spunar PL ROP
BOB
04.09.2011 Vantaa FI, Augustin Ionescu RO ROP
BOB
04.12.2011 Helsinki FI, Gerard Cox GB ROP
BOB

Tulokset 2010 / Results 2010

31.10.2010 Lahti FI, Anca Guira RO ROP
BOB
24.07.2010 Helsinki FI, Jarno Vuorinen FI ROP, BIS3
BOB, BIS3
20.06.2010 Kotka FI, Tino Pehar HR ROP, BIS2
BOB, BIS2
30.05.2010 Joensuu FI, Harry Tast FI ROP
BOB
29.05.2010 Joensuu FI, Pekka Teini FI ROP
BOB
23.05.2010 Helsinki FI, Brenda Banbury GB ROP
BOB
23.01.2010 Turku FI, Rony Doedijngs NL ROP
BOB

Tulokset 2009 / Results 2009

13.09.2009 Porvoo FI, Rita Reyniers BE ROP
BOB
29.08.2009 Tervakoski FI, Geir Nordahl Pedersen NO ROP
BOB
16.08.2009 Joensuu FI, Ove Germundsson SE ROP, BIS2
BOB, BIS2
15.08.2009 Joensuu FI, Maija Mäkinen FI ROP
BOB
01.08.2009 Pori FI, Carlos F Renau ES ROP
BOB
26.07.2009 Helsinki FI, Ronald W James GB ROP
BOB
25.07.2009 Mikkeli FI, Stefan Sinko SL ROP, BIS2
BOB, BIS2
12.07.2009 Karjaa FI, Susanne Wendell FI ROP
BOB
05.07.2009 Kokkola FI, Rouli Kanzou GR ROP, BIS2
BOB, BIS2
25.04.2009 Vaasa FI, Sharon Sakson USA ROP, BIS3
BOB, BIS3

Tulokset 2008 / Results 2008

14.12.2008 Helsinki FI, Espen Engh NO ROP
BOB
06.09.2008 Helsinki FI, Dagmar Pordham GB ROP, BIS3
BOB, BIS3
24.08.2008 Hämeenlinna FI, Sonia Bellan-Falletti IT ROP
BOB
17.08.2008 Heinola FI, Laszlo Erdös HU ROP
BOB
16.08.2008 Kouvola FI, Annamaria Tarjan HU ROP
BOB
05.07.2008 Almare-Stäket SE, Damara Bolte USA ROP
BOB
14.06.2008 Kotka FI, Steven H Seymour AUS ROP
BOB
07-08.06.2008 Nurmijärvi FI (Finnish Basenji Specialty), Hans Lehtinen FI BIS
25.05.2008 Hamina FI, Markku Mähönen FI ROP
BOB
20.04.2008 Jyväskylä FI, Kari Järvinen FI ROP, BIS1
BOB, BIS1

Tulokset 2007 / Results 2007

18.11.2007 Jyväskylä FI, Tom Johnston GB ROP
BOB
26.10.2007 Seinäjoki FI, Bengt-Åke Bogren SE ROP
BOB
17.06.2007 Kotka FI, Paula Rekiranta FI ROP, BIS4
BOB, BIS4
09-10.06.2007 Nurmijärvi FI (Finnish Basenji Specialty), Jill Avis GB BIS
13.05.2007 Hamina FI, Ligita Zake LV ROP, BIS3
BOB, BIS3
29.04.2007 Lahti FI, Annukka Paloheimo FI ROP
BOB
24.03.2007 Tampere FI, Greg Eva RSA ROP
BOB
28.01.2007 Turku FI, Jarmo Vuorinen FI ROP
BOB

Tulokset 2006 / Results 2006

10.12.2006 Helsinki FI, Janusz Opara POL ROP
BOB
18.11.2006 Jyväskylä FIN, Chantal Mery F ROP, BIS1
BOB, BIS1
05.11.2006 Seinäjoki FI, Agneta Kappers SE ROP
BOB
07.10.2006 Oulu FI, Blaz Kavcic SLO ROP, BIS4
BOB, BIS4
10.09.2006 Porvoo FI, Paula Heikkinen-Lehkonen FI ROP, BIS4
BOB, BIS4
03.09.2006 Helsinki FI, Philip John IND ROP, BIS3
BOB, BIS3
19.08.2006 Kouvola FI, Mona K. Selbach NO ROP, BIS4
BOB, BIS4
05.08.2006 Kuopio FI, Kenneth Stevenson IRL ROP
BOB
30.07.2006 Mikkeli FI, Unto Timonen FI ROP, BIS3
BOB, BIS3
29.07.2006 Kotka FI, Frank Kane GB ROP, BIS1
BOB, BIS1
23.07.2006 Mäntsälä FI, Tuula Savolainen FI ROP, BIS1
BOB, BIS1
16.07.2006 Helsinki FI, Anita Lindroos SE ROP
BOB
10.06.2006 Helsinki FI, Adrian Landarte URG ROP
BOB
20.05.2006 Helsinki FI, Sylvie Desserne F ROP, BIS1
BOB, BIS1
23.04.2006 Lahti FI, Manuel Loureiro Borges POR ROP
BOB
18.03.2006 Tampere FI, Steven Seymour AUS ROP, BIS3
BOB, BIS3
22.01.2006 Turku FI, Paul Singleton GB ROP, BIS2
BOB, BIS2

Tulokset 2005 / Results 2005

17.12.2005 Helsinki FI, Jeffrey Horswell GB ROP
BOB
19.11.2005 Jyväskylä FI, Arne Foss NO ROP, BIS2
BOB, BIS2
01.10.2005 Oulu FI, Kari Engh NO ROP, BIS2
BOB, BIS2
11.09.2005 Kotka FI, Ewa Nielsen SE ROP
BOB
04.09.2005 Vantaa FI, Gillian McDowell IRL ROP, BIS1
BOB, BIS1
27.08.2005 Kouvola FI, Riitta Lahtovaara FI ROP
BOB
20.08.2005 Hämeenlinna FI, Unto Timonen FI ROP
BOB
14.08.2005 Aura FI, Riitta Lahtovaara FI ROP, BIS2
BOB, BIS2
13.08.2005 Valkeakoski FI, Ann Arch GB ROP, BIS1
BOB, BIS1
17.07.2005 Nivala FI, Marja Talvitie FI ROP
BOB
19.06.2005 Kotka FI, Göran Bodegård SE ROP, BIS1
BOB, BIS1
18.06.2005 Saarijärvi FI, Soile Bister FI ROP
BOB
04.06.2005 Tervakoski FI, Annette Bystrup DK ROP
BOB
22.05.2005 Hamina FI, J.A.U. Yrjölä FI ROP, BIS2
BOB, BIS2
21.05.2005 Helsinki FI, Tuula Savolainen FI ROP
BOB
30.01.2005 Turku FI, Dagmar Kenis-Pordham GB ROP, BIS4
BOB, BIS4
08.01.2005 Kajaani FI, Paula Rekiranta FI ROP
BOB

Tulokset 2004 / Results 2004

05.12.2004 Helsinki FI, Rainer Vuorinen FI ROP
BOB
24.10.2004 Seinäjoki FI, Marja Talvitie FI ROP
BOB
23.10.2004 Seinäjoki FI, Paula Rekiranta FI ROP, BIS2
BOB, BIS2
12.09.2004 Tampere FI, Herman Bürk D ROP, BIS2
BOB, BIS2
12.09.2004 Tampere FI, Mario Knoll BRA ROP, BIS3
BOB, BIS3
28.08.2004 Kouvola FI, Leni Nousiainen FI ROP, BIS3
BOB, BIS3
21.08.2004 Tervakoski FI, Agneta Kappers SE ROP
BOB
08.08.2004 Kuopio FI, Moa Persson SE ROP
BOB
07.08.2004 Kuopio FI, Agnes Ganami ISR ROP
BOB
24.07.2004 Helsinki FI, Ben Nolan Dale USA ROP, BIS1
BOB, BIS1
17.07.2004 Orivesi FI, Leif Lehmann-Jörgenssen DK ROP
BOB
20.06.2004 Kotka FI, Ben Reynolds-Frost GB ROP
BOB
30.05.2004 Tuusula FI (Finnish Basenji Specialty), Kari Järvinen FI BIS
22.05.2004 Helsinki FI, Säde Hohteri FI ROP
BOB
15.05.2004 Mynämäki FI, Soile Bister FI ROP, BIS2
BOB, BIS2
25.04.2004 Lahti FI, Myrna Shiboleth ISR ROP
BOB
10.04.2004 Lappeenranta FI, Eva Ekstam NZL ROP, BIS1
BOB, BIS1
20.03.2004 Tampere FI, Elina Tan-Hietalahti FI ROP
BOB
14.02.2004 Imatra FI, Monique van Brempt BE ROP, BIS2
BOB, BIS2
24.01.2004 Turku FI, Phyllis Poduschka-Aigner ÖST ROP
BOB

Tulokset 2003 / Results 2003

14.12.2003 Tukholma SE, Norman Huidobro-Corbett SPA ROP
BOB
06.12.2003 Helsinki FI, Unto Timonen FI ROP
BOB
16.11.2003 Jyväskylä FI, Ronald James GB ROP, BIS1
BOB, BIS1
26.10.2003 Seinäjoki FI, Manuel Loureiro Borges POR ROP, BIS2
BOB, BIS2
25.10.2003 Seinäjoki FI, Gunnel Holm FI ROP
BOB
19.10.2003 Oulu FI, August de Wilde BE ROP, BIS3
BOB, BIS3
13.09.2003 Porvoo FI, Brenda Banbury GB ROP, BIS1
BOB, BIS1
24.08.2003 Heinola FI, Joyce O'Connor IRL ROP, BIS2
BOB, BIS2
17.08.2003 Vaasa FI, Mona K Selbach NO ROP, BIS1
BOB, BIS1
09.08.2003 Hämeenlinna FI, Marija Kavcic SLO ROP, BIS1
BOB, BIS1
03.08.2003 Rauma FI, Agnes Ganami ISR ROP, BIS1
BOB, BIS1
27.07.2003 Mikkeli FI, David Wong AUS ROP, BIS2
BOB, BIS2
19.07.2003 Vadstena SE, Siegfried Peter D ROP
BOB
18.07.2003 Vadstena SE, Robert Smith USA ROP
BOB
17.07.2003 Vadstena SE, Larry Yuen MAL ROP
BOB
16.07.2003 Vadstena SE, Jackie Perry THA ROP
BOB
13.07.2003 Hyvinkää FI, Anita Witmarsh SE ROP
BOB
12.07.2003 Jyväskylä FI, Anita Gielisse NL ROP, BIS2
BOB, BIS2
06.07.2003 Tuusula FI (Finnish Basenji Specialty), Robert Cole CAN BIS
28.06.2003 Kolmården SE (Swedish Basenji Specialty), Janusz Opara POL BIS
24.05.2003 Helsinki FI, Siegfried Peter DE ROP, BIS2
BOB, BIS2
17.05.2003 Hamina FI, Hans Almgren SE ROP, BIS4
BOB, BIS4
15.03.2003 Tampere FI, Jean-Louis Grünheid F ROP, BIS1
BOB, BIS1
16.02.2003 Imatra FI, Zafra Sirik ISR ROP, BIS2
BOB, BIS2
26.01.2003 Turku FI, Marion Spavin GB ROP, BIS1
BOB, BIS1

Tulokset 2002 / Results 2002

08.12.2002 Helsinki FI, Elina Tan-Hietalahti FI ROP, BIS2
BOB, BIS2
16.11.2002 Jyväskylä FI, Markku Mähönen FI ROP, BIS4
BOB, BIS4
13.10.2002 Oulu FI, Paavo Mattila FI ROP, BIS2
BOB, BIS2
15.09.2002 Porvoo FI, Guy Mancencal F ROP, BIS3
BOB, BIS3
07.09.2002 Helsinki FI, Paul Stanton SE ROP, BIS1
BOB, BIS1
25.08.2002 Heinola FI, DianeBaillie AUS ROP, BIS2
BOB, BIS2
24.08.2002 Kouvola FI, August de Wilde BE ROP
BOB
03.08.2002 Valkeakoski FI, Mona K. Selbach NO ROP, BIS4
BOB, BIS4
28.07.2002 Rauma FI, Berit Foss NO ROP, BIS1
BOB, BIS1
20.07.2002 Helsinki FI, Moa Persson SE ROP, BIS3
BOB, BIS3
30.06.2002 Lövudden SWE (Swedish Basenji Specialty), John Forbes AUS BIS
09.06.2002 Hyvinkää Fin Lynne Schanzle USA ROP, BIS2
BOB, BIS2
08.06.2002 Majvik (Finnish Basenji Specialty), Magnus Hagstedt SE BIS
02.06.2002 Tuusula FI, Anneli Sutela FI ROP, BIS3
BOB, BIS3
26.05.2002 Hamina FI, Matti Tuominen FI ROP, BIS5
BOB, BIS5
25.05.2002 Joensuu FI, Åke Cronander SE ROP, BIS3
BOB, BIS3
19.05.2002 Pori FI, Brenda Banbury GB ROP, BIS2
BOB, BIS2
18.05.2002 Helsinki FI, Chantal Merý F ROP
BOB
05.05.2002 Hyvinkää FI, Raisa Savander FI ROP, BIS1
BOB, BIS1
27.04.2002 Lahti FI, Lydia Erhart NL ROP, BIS2
BOB, BIS2
30.03.2002 Lappeenranta FI, Leila Kärkäs FI ROP, BIS4
BOB, BIS4
16.02.2002 Imatra FI, Lisbeth Mach CH ROP, BIS5
BOB, BIS5
05.01.2002 Kajaani FI, Erkki Tuominen FI ROP
BOB

Tulokset 2001 / Results 2001

08.12.2001 Helsinki FI, Davor Javor CRO ROP
BOB
18.11.2001 Jyväskylä FI, Lisbeth Campbell NO ROP, BIS1
BOB, BIS1
30.09.2001 Hyvinkää FI, Per-Erik Wallin SE ROP, BIS2
BOB, BIS2
09.09.2001 Porvoo FI, Guy Mansencal F ROP, BIS1
BOB, BIS1
01.09.2001 Espoo FI, Patti Widick Neale USA ROP
BOB
26.08.2001 Orivesi FI, Marja Talvitie FI ROP, BIS1
BOB, BIS1
19.08.2001 Heinola FI, Anneli Sutela FI ROP
BOB
18.08.2001 Kouvola FI, Elina Tan-Hietalahti FI ROP, BIS2
BOB, BIS2
05.08.2001 Kuopio FI, Tuula Hämäläinen FI ROP
BOB
04.08.2001 Mäntyharju FI, Pirkko Konttinen FI ROP, BIS2
BOB, BIS2
28.07.2001 Pori FI, Gunnel Holm FI ROP, BIS4
BOB, BIS4
22.07.2001 Forssa FI, Folke Isaksson DK ROP, BIS1
BOB, BIS1
15.07.2001 Vantaa FI, Ramon Pódesta CHI ROP
BOB
12.07.2001 Tuusula FI, Heidi Kirschbichler ÖST ROP
BOB
17.06.2001 Harasjömåla SE (Swedish Basenji Specialty, Siegfried Peter DE BIS
10.06.2001 Tampere FI, Pirkko Konttinen FI ROP
BOB
03.06.2001 Tuusula FI, Olav Hedne NO ROP
BOB
27.05.2001 Majvik (Finnish Basenji Specialty), Irene Horner GB BIS
26.05.2001 Helsinki FI, Rose-Marie Emery SE ROP, BIS2
BOB, BIS2
19.05.2001 Hamina FI, Carlos Fernandez Renau SPA ROP, BIS2
BOB, BIS2
28.04.2001 Lahti FI, Hans Lehtinen FI ROP, BIS1
BOB, BIS1
14.04.2001 Lappeenranta FI, Åke Cronander SE ROP, BIS3
BOB, BIS3
17.-18.03.2001 Tampere FI, Hermann Bürk DE ROP, BIS4
BOB, BIS4
20.-21.01.2001 Turku FI, Angel Garach Domech SPA ROP
BOB

Tulokset 2000 / Results 2000

02.-03.12.2000 Helsinki FI, Kristina Sahlström SE ROP
BOB
18.-19.11.2000 Jyväskylä FI, Anders Cederström SE ROP
BOB
04.11.2000 Lahti FI, Hans Lehtinen FI ROP
BOB
21.10.2000 Oulu FI, Matti Tuominen FI ROP
BOB
16.-17.09.2000 Maarianhamina FI, Agnes Ganami-Kertes ISR ROP, BIS1
BOB, BIS1
02.-03.09.2000 Helsinki FI, Heidi Kirschbichler ÖST ROP, BIS1
BOB, BIS1
20.08.2000 Heinola FI, Carlos Fernandez Renau SPA ROP, BIS1
BOB, BIS1
05.-06.08.2000 Raisio FI, Joao Vieira Lisboa POR ROP, BIS1
BOB, BIS1
16.07.2000 Helsinki FI, Ing-Marie Hagelin SE ROP
BOB
02.07.2000 Mäntsälä FI, Hanne Laine Jensen DK ROP, BIS1
BOB, BIS1
18.06.2000 Karjaa Fin , Gillian McDowell IRL ROP, BIS1
BOB, BIS1
18.06.2000 Avesta SE , Per Erik Wallin SE ROP
BOB
17.06.2000 Hestra SE (Swedish Basenji Specialty), E.A. 'Bunty' Bowers GB BIS
11.06.2000 Salo FI, Heidi Kirschbichler ÖST ROP
BOB
10.06.2000 Majvik FI (Finnish Basenji Specialty), Rainer Vuorinen FI BIS
27.05.2000 Tuusula FI, Marja Talvitie FI ROP, BIS4
BOB, BIS4
20.-21.05.2000 Rauma FI, Birgitta Svarstad SE ROP, BIS3
BOB, BIS3
20.-21.05.2000 Hamina FI, Joao Vieire Lisboa POR ROP
BOB
07.05.2000 Hyvinkää FI, Helge Lie NO ROP, BIS2
BOB, BIS2
29.-30.04.2000 Lahti FI, Anneli Sutela FI ROP, BIS4
BOB, BIS4
08.-09.04.2000 Vaasa FI, Folke Isaksson SE ROP, BIS1
BOB, BIS1
18.-19.03.2000 Tampere FI, Petru Muntean ROM ROP, BIS3
BOB, BIS3
12.02.2000 Imatra FI, Paula Heikkinen-Lehkonen FI ROP
BOB
22.01.2000 Turku FI, Magnus Hagstedt SE ROP
BOB

Tulokset 1999 / Results 1999

13.11.1999 Hyvinkää FI, Per Svarstad SE ROP, BIS1
BOB, BIS1
02.10.1999 Oulu FiI, Göran Bodegård SE ROP, BIS4
BOB, BIS4
11.-12.09.1999 Porvoo Fin , Birgitta Svarstad SE ROP, BIS1
BOB, BIS1
28.08.1999 Forssa FI, Leif Lehmann Jörgensen DK ROP, BIS3
BOB, BIS3
22.08.1999 Heinola FI, Britt-Marianne Ouchterlony SE ROP, BIS4
BOB, BIS4
21.08.1999 Kouvola FI, Janusz Opara PL ROP, BIS1
BOB, BIS1
14.-15.08.1999 Turku FI, Frank Christiansen DK ROP
BOB
01.08.1999 Kotka FI, Rodi Hubenthal NO ROP, BIS3
BOB, BIS3
31.07.-01.08.1999 Valkeakoski FI, Freddie Klindrup DK ROP, BIS3
BOB, BIS3
17.-18.07.1999 Vantaa FI, Marion Spavin GB ROP
BOB
17.-18.07.1999 Ylivieska FI, Leif-Herman Wilberg NO ROP
BOB
11.07.1999 Hyvinkää FI, Ben Reynolds-Frost GB ROP
BOB
03.-04.07.1999 Hämeenlinna FI, Miklos Levente HU ROP, BIS2
BOB, BIS2
22.-23.05.1999 Helsinki FI, Simon Parsons GB ROP, BIS5
BOB, BIS5
15.05.1999 Hamina FI, Tina Permo SE ROP
BOB
24.-25.04.1999 Lahti FI, Tuula Hämäläinen FI ROP, BIS4
BOB, BIS4
02.-04.04.1999 Lappeenranta FI, Knut-Sigurd Willberg NO ROP, BIS2
BOB, BIS2
20.-21.03.1999 Tampere FI, Ralf Campbell NO ROP
BOB
20.02.1999 Jyväskylä FI, Marja Talvitie FI ROP, BIS1
BOB, BIS1
23.01.1999 Turku FI, Jane Wilson Stringer GB ROP, BIS3
BOB, BIS3
09.01.1999 Kajaani FI, Giuseppe Alessandra IT ROP
BOB

Takaisin / Back


kennel Vanguardian om. Anni Toikka

Tulokset 2017 / Results 2017

30.09.2017 Eckerö FI, Gabriela Ridarcikova SL ROP, BIS2
BOB, BIS2

Takaisin / Back


JÄLKELÄISLUOKAT - PROGENY CLASSES

Vuodesta 2003 lähtien jälkeläisluokka on esitetty vain basenjien erikoisnäyttelyssä.
Since 2003 has Progeny Class exhibited only in Basenji Specialty.


FI CH, DVM-05
Ajibu American Pie

Tulokset 2007 / Results 2007

09.-10.06.2007 Nurmijärvi FI (Finnish Basenji Specialty), Jill Avis GB BIS

Takaisin / Back


FI CH, FI LC CH, DVM-07
Ajibu Cool Cat

Tulokset 2016 / Results 2016

11.-12.06.2016 Kärkölä FI (Finnish Basenji Specialty), Jarmo Vuorinen FI BIS

Tulokset 2014 / Results 2014

07.-08.06.2014 Karjalohja FI (Finnish Basenji Specialty), Sally Wallis GB BIS

Tulokset 2012 / Results 2012

09.-10.06.2012 Nurmijärvi FI (Finnish Basenji Specialty), Christian Jouanchicot FR BIS

Takaisin / Back


C.I.B. & FI & SE & DK CH, NORDW-97, FIW-97, EUW-97, KBHW-97
Borasus Juel of the Sun

Tulokset 2002/ Results 2002

05.05.2002 Hyvinkää FI, Raisa Savander FI ROP, BIS1
BOB, BIS1

Tulokset 2001 / Results 2001

08.12.2001 Helsinki FI, Davor Javor CRO ROP
BOB
17.-18.03.2001 Tampere FI, Hermann Bürk DE ROP
BOB

Tulokset 1999 / Results 1999

29.08.1999 Helsinki FI, Michael Quinney GB ROP, BIS2
BOB, BIS2

Takaisin / Back


FI CH
Furahan Safina

Tulokset 2001 / Results 2001

18.11.2001 Jyväskylä FI, Lisbeth Campbell NO ROP
BOB

Takaisin / Back


C.I.B. & FI & SE & EE CH
Furahan Ungama Upendo

Tulokset 2002 / Results 2002

15.09.2002 Porvoo FI, Guy Mancencal F ROP
BOB

Takaisin / Back


FI CH
Hanishan Tumaini Sharab

Tulokset 2006 / Results 2006

17.06.2006 Tuusula FI (Finnish Basenji Specialty), Catherine Wright GB BIS

Takaisin / Back


FI CH, FIW-01, EUW-05
Helios Blaze O'Glory

Tulokset 2005 / Results 2005

24.07.2005 Helsinki FI (Finnish Basenji Specialty), Sandra Bridges USA BIS

Takaisin / Back


C.I.B. & FI & NO & SE & EE CH, FIJW-01
Kanjaras Kianga

Tulokset 2010 / Results 2010

05.-06.06.2010 Nurmijärvi FI (Finnish Basenji Specialty), Säde Hohteri FI BIS

Tulokset 2009 / Results 2009

13-14.06.2009 Nurmijärvi FI (Finnish Basenji Specialty), Kay Eldred AU BIS

Tulokset 2008 / Results 2008

07-08.06.2008 Nurmijärvi FI (Finnish Basenji Specialty), Hans Lehtinen FI BIS

Takaisin / Back


C.I.B. & FI & SE & DK CH
Pukkanut Midnight Sun

Tulokset 2004 / Results 2004

30.05.2004 Tuusula FI (Finnish Basenji Specialty), Kari Järvinen Fin BIS

Tulokset 2002 / Results 2002

13.10.2002 Oulu FI, Paavo Mattila FI ROP, BIS1
BOB, BIS1
25.08.2002 Heinola FI, Diane Baillie AUS ROP
BOB
09.06.2002 Hyvinkää FI, Lynne Schanzle USA ROP, BIS1
BOB, BIS1
18.05.2002 Helsinki FI, Chantal Merý F ROP, BIS2
BOB, BIS2
27.04.2002 Lahti FI, Lydia Erhart NL ROP, BIS2
BOB, BIS2
30.03.2002 Lappeenranta FI, Leila Kärkäs FI ROP, BIS1
BOB, BIS1

Takaisin / Back


C.I.B. & FI & SE & NO & DK & EE CH, WW-95, BEW-95, FIW-94, PLSG-93
Sternhimmels Ich Bin's

Tulokset 2000 / Results 2000

10.06.2000 Majvik FI (Finnish Basenji Specialty), Rainer Vuorinen FI BIS

Tulokset 1999 / Results 1999

03.-04.07.1999 Hämeenlinna FI, Miklos Levente HU ROP, BIS4
BOB, BIS4
22.-23.05.1999 Helsinki FI, Simon Parsons GB ROP, BIS1
BOB, BIS1
20.-21.03.1999 Tampere FI, Ralf Campbell NO ROP, BIS2
BOB, BIS2
23.01.1999 Turku Fin , Jane Wilson Stringer GB ROP, BIS1
BOB, BIS1

Takaisin / Back


C.I.B. & FI & SE & NO & EE & RU CH, WW-94
Sternhimmels Jedoch Jenna

Tulokset 2000 / Results 2000

20.-21.01.2000 Turku FI, Angel Garach Domech SPA ROP
BOB

Tulokset 1999 / Results 1999

14.-15.08.1999 Turku FI, Frank Christiansen DK ROP, BIS1
BOB, BIS1
12.06.1999 Majvik FI (Finnish Basenji Specialty), Irene Terry GB BIS

Takaisin / Back


C.I.B. & FI & SE & NO & DK CH, FIW-96
Sternhimmels Liebe Lenore

Tulokset 2003 / Results 2003

06.07.2003 Tuusula FI (Finnish Basenji Specialty), Robert Cole CAN BIS

Tulokset 2002 / Results 2002

08.06.2002 Majvik FI (Finnish Basenji Specialty), Magnus Hagstedt SE BIS

Tulokset 2001 / Results 2001

26.05.2001 Majvik FI (Finnish Basenji Specialty), Irene Horner GB BIS

Takaisin / Back


C.I.B. & FI & SE & NO & DK & EE CH, FIW-98, EEW-00
Sternhimmels Nomen Est Omen

Tulokset 2000 / Results 2000

02.-03.12.2000 Helsinki FI, Kristina Sahlström SE ROP
BOB

Takaisin / Back


C.I.B. & FI & DK & SE & NO CH, NOW-02
Wazazi Grand Crusader

Tulokset 2005 / Results 2005

02.-03.07.2005 Motala SE (Swedish Basenji Specialty), Christian Jouanchicot F BIS

Tulokset 2002 / Results 2002

16.11.2002 Jyväskylä FI, Markku Mähönen FI ROP
BOB
27.10.2002 Seinäjoki FI, Nils Molin SE ROP, BIS2
BOB, BIS2

Takaisin / Back


C.I.B. & FI & SE & EE & RU & NO & DK CH, WW-98, VMR-02, VMM-02, KbhW-03
Wazazi Made of Gold

Tulokset 2000 / Results 2000

18.-19.11.2000 Jyväskylä FI, Anders Cederström SE ROP
BOB
22.01.2000 Turku FI, Magnus Hagstedt SE ROP
BOB

Takaisin / Back


C.I.B & NORD & FI & DK & SE & EE CH, EE JCH, TLNJW-12, FIJW-12, NOJW-12
Wazazi The One And Only

Tulokset 2017 / Results 2017

10.06.2017 Lahti FI, Anneli Pukkila FI BIS

Takaisin / Back


C.I.B. & FI & EE & RU & LV & SE & NO CH, FI LC CH, SMM-98 LVW-01 VMR-01
Wazazi Tunza Gossip

Tulokset 2002 / Results 2002

30.06.2002 Lövudden SE (Swedish Basenji Specialty), John Forbes AUS BIS

Takaisin / Back


C.I.B. & FI & EE & LT & LV & RU & BLR CH, EEW-96, LTW-00
Zindika's Danzanita

Tulokset 2000 / Results 2000

29.-30.04.2000 Lahti FI, Anneli Sutela FI ROP, BIS2
BOB, BIS2
26.-27.08.2000 Hämeenlinna FI, Ritva Raita FI ROP, BIS1
BOB, BIS1

Takaisin / Back